Pokiaľ ste na cestách a zvažujete návštevu miestneho kasína, jednou z otázok je, ako sa na toto miesto, plné zábavy a vzrušenia z hry, dostať. Otázka je bezpredmetná len v prípade, že ste ubytovaní priamo v hoteli, kde je aj kasíno Mummy’s Gold online casino samotné. No pre všetky ostatné prípady musíte voliť medzi niekoľkými variantami. Ako sa teda do kasína dopraviť? Pešo? Miestnou hromadnou dopravou? Alebo nebodaj taxíkom? My v tom máme jasno…

Možno sa vám zdá, že keď už sa vyberiete na návštevu kasína, mali by ste si financie ušetriť na samotnú hru a neplytvať na také malichernosti, akými je taxík. Logiku to dáva, no napriek tomu by ste mali túto alternatívu zvážiť. Dopraviť sa do kasína taxíkom má svoje výhody.

Je to štýlové a oveľa viac chic

Zvlášť ak si vyberiete taxík či limuzínu, ktorá vás do kasína dopraví s najvyššou dávkou elegancie, verte, že budete už od počiatku budiť náležitý rešpekt. Budete sa cítiť ako George Clooney v Dannyho jedenástke či iná celebrita, ktorá prišla do miestneho kasína prevetrať svoje milióny. Ak k vhodnej doprave pridáte náležité oblečenie a poriadnu dávku sebavedomia, možno sa vám v takom prípade podarí nakuknúť aj do uzavretých VIP častí kasína, alebo uloviť viacero drinkov zdarma.

Dobre vás to naladí a pripraví na hru

Mnohé taxíky, ktoré premávajú v okolí kasín a/alebo dopravujú hráčov do ich priestorov, majú už priamo na palube nejakú tú hru, aby sa zákazník mohol dopredu „rozparádiť“ a náležite naladiť na to, čo ho za bránami kasína čaká. Takáto zahrievacia jazda je mentálnou prípravou pre vaše mozgové buky a prebudenie adrenalínu.

Taxikár môže mať dobré tipy a rady pre každého hráča

Taxikári toho vedia veľa. Tí, čo jazdia v okolí kasín toho vedia veľa o jeho fungovaní, hrách, aktuálnych výškach jackpotov, o tom, ktorú hru sa naozaj oplatí vyskúšať, a na ktorú si dať naopak pozor. Dokážu byť vašim virtuálnym sprievodcom po kasíne ešte skôr ako prekročíte jeho prah.