Šofér-profesionál je skvelým riešením dopravy po meste. Najmä ak sa chystáte do miest, ktoré dôverne nepoznáte. Je to nielen štýlové, ale najmä praktické.

Profesionálny šofér sa v meste vyzná lepšie

Ak cestujete do cudzieho mesta, potom je profesionálny šofér často tým najlepším riešením. V niektorých krajinách je priam nevyhnutnosťou. Napríklad preto, že sa tam jazdí vľavo, alebo preto, že premávka je tak divoká, že sa v nej ako cudzinec jednoducho nemáte šancu vyznať. Profesionálny šofér pozná miestne pomery a bezpečne vás dopraví na všetky miesta, ktoré potrebujete.

Profesionálny šofér je zodpovedný

Vy si môžete dať na obchodnej večeri pohárik, profesionálny šofér zostane triezvy a preto vás dopraví do hotela, či domov bezpečne a bez rizika dopravnej nehody, či nepríjemnej pokuty. Navyše zodpovedá aj za technický stav automobilu, a preto si môžete byť istí, že vždy dorazíte do cieľa v poriadku.

Profesionálny šofér sa postará o vašu batožinu

Profesionálny šofér je pohodlné riešenie v prípade, že cestujete s množstvom batožiny. Nemusíte ju ťahať v rukách. Šofér sa postará o jej bezpečné uloženie do kufra auta aj o jej vyloženie na mieste určenia.

Profesionálny šofér výrazne zvýši vašu flexibilitu

Je vám vždy k dispozícii. Profesionálny šofér je tu pre vás vždy keď potrebujete. Je jedno, či idete na letisko skoro ráno, alebo sa vraciate z baru neskoro večer. Jeho pracovná doba sa plne prispôsobuje vaším potrebám. Na vás je len naplánovať si svoj čas. On vás dopraví kamkoľvek presne v tých časoch, kedy potrebujete.

Profesionálny šofér sa stane vašim poradcom a dôverníkom

Ak ste na návšteve miesta, ktoré dôverne nepoznáte, stane sa z profesionálneho šoféra aj dokonalý sprievodca. Dokáže vám odporučiť miesta, ktoré by ste pri návšteve nemali vynechať, poradiť, do ktorého podniku sa večer vypraviť, ale aj to, ktorým miestam sa radšej vyhnúť. A ochotne bude počúvať aj všetky vaše zážitky z uplynulého dňa. Jednoducho priateľ na cestách.